Oncogene Diagnostics została wyróżniona jako wystawca, który zaprezentuje swoją ofertę na Małopolskich Targach Innowacji 2012. Spotkajmy się na Targach Innowacji, gdzie będziemy prezentować naszą ofertę badań genetycznych i innowacyjnych testów oddechowych!

Tegoroczna edycja Targów, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędzie się 12 października na Małym Rynku w Krakowie. Sprawdzonym przykładem z przed roku, Małopolskie Targi Innowacji będą częścią Małopolskiego Festiwalu Innowacji.

Przy namiocie wystawienniczym pod, którym odbędą się Małopolskie Targi Innowacji, każdy zainteresowany Małopolanin i turysta będzie mógł zapoznać się galerią „innowacyjnych osiągnięć” naszego regionu. Wystawa Innowacyjna Małopolska prezentować będzie najistotniejsze małopolskie dokonania ostatnich lat w dziedzinie innowacji, rozwoju wysokich technologii, zrealizowane w województwie proinnowacyjne inwestycje, których celem było stworzenie infrastruktury dla rozwoju regionu wiedzy oraz inne podjęte inicjatywy i zrealizowane projekty, których celem jest stworzenie sprawnie funkcjonującego regionalnego systemu innowacji.

Targom jak co roku towarzyszyć będzie konferencja, tym razem  będzie to równocześnie konferencja otwierająca Małopolski Festiwal Innowacji. Będzie ona stanowić dobre miejsce i czas, aby w szerokim gronie podnieść temat wspierania innowacyjności w Województwie Małopolskim po 2013 roku. Chcemy aby konferencja dostarczyła odpowiedzi na pytania dotyczące konstruowania polityki innowacyjnej w województwie – w szczególności w zakresie smart specialisation.

Oncogene Diagnostics sp. z o.o. będzie na Targach promować swoją ofertę, w tym badania genetyczne dedykowane gastroenterologii oraz test oddechowy na obecność aktywnego zakażenia bakterią Helicobacter pylori.