Oferujemy testy genetyczne oraz oddechowe testy metaboliczne. Prowadzimy również badania naukowe we współpracy z ośrodkami medycznymi z całej Polski. Zapraszamy Centra Medyczne i Zakłady Opieki Zdrowotnej do współpracy w zakresie naszej oferty. 

Jeśli są Państwo zainteresowani wykonywaniem badań genetycznych lub testów oddechowych na obecność aktywnego zakażenia Helicobacter pylori  – serdecznie zapraszamy do współpracy! Zapraszamy Państwa do poszerzenia oferty Państwa gabinetów i centrów medycznych.

Zaufało nam już ponad 100 ośrodków z całej Polski ze względu na najwyższą jakość wykonywanej przez nas diagnostyki, najszybsze terminy realizacji badań i wysoko wykwalifikowany personel składający się z wyspecjalizowanych diagnostów i lekarzy – w tym patomorfologów.

Nasz personel świadczy usługi diagnostyczne na najwyższym poziomie. Cieszymy się również zaufaniem naszych klientów ze względu na międzynarodowe walidacje metod diagnostycznych. Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami pod numerem 12-410 58 73 – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Zapraszamy do współpracy!

Oncogene Diagnostics to laboratorium specjalizujące się w badaniach molekularnych i metabolicznych testach oddechowych. Nie ograniczamy się do działalności diagnostycznej – stawiamy na innowacje i bierzemy udział w badaniach naukowych. Współpracuje z nami około 100 ośrodków medycznych z całej Polski.