Zapraszamy Centra Medyczne i Zakłady Opieki Zdrowotnej do współpracy w zakresie naszej oferty. Zapraszamy do współpracy z naszym laboratorium! Poszerz  swoją ofertę o badania genetyczne  i  testy oddechowe!

Oncogene Diagnostics to laboratorium specjalizujące się w badaniach molekularnych i metabolicznych testach oddechowych. Nie ograniczamy się do działalności diagnostycznej – stawiamy na innowacje i bierzemy udział w badaniach naukowych.

Współpracuje z nami już około stu ośrodków medycznych z całej Polski.

Jeśli są Państwo zainteresowani wykonywaniem w swojej jednostce analiz mutacji w genach EGFR (rak płuca), KRAS (rak jelita grubego), BRAF (czerniak) i innych badań genetycznych (nietolerancja laktozy typu dorosłego, celiakia, hemochromatoza, zespół Gilberta, rodzinny rak trzustki, nieswoiste zapalenia jelit, dziedziczne zapalenia trzustki  i wiele innych), lub testów oddechowych na obecność aktywnego zakażenia Helicobacter pylori  – serdecznie zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami pod numerem 12 410 58 73 – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

 

 

  • Badania genetyczne, na przykład: nietolerancja laktozy typu dorosłego, celiakia, hemochromatoza, zespół Gilberta, rodzinny rak trzustki, nieswoiste zapalenia jelit, dziedziczne zapalenia trzustki  i wiele innych.
  • Nieinwazyjny  – bezpieczny dla Pacjenta – NIERADIOAKTYWNY test oddechowy na obecność  aktywnego zakażenia Helicobacter pylori.

 

Kontakt:

Testy genetyczne :      

Oncogene Diagnostics Sp. z o.o.

Ul. Mogilska 86

31-546 Kraków

tel. 12 410 58 73

dr n. med. Piotr Wójcik

e-mail: biuro@oncogene.pl

 

Testy oddechowe:

Oncogene Diagnostics Sp. z o.o.

Ul. Mogilska 86

31-546 Kraków

tel. 12 410 58 73

e-mail: biuro@oncogene.pl