Uprzejmie informujemy, iż projekt zakończył się – zapraszamy do zapoznania się z wykonywanymi przez nas badaniami, szczególnie z Testem Małopolskim – owocem pracy w ramach projektu.

Chore na raka piersi i jajnika pacjentki z Polski Południowej mogą w ramach projektu unijnego bezpłatnie zbadać gen BRCA1.

Laboratorium diagnostyczne Oncogene Diagnostics rozpoczęło realizację projektu „OPRACOWANIE INNOWACYJNEGO TESTU GENETYCZNEGO W ZAKRESIE DZIEDZICZNYCH CHORÓB NOWOTWOROWYCH DLA POPULACJI POLSKI POŁUDNIOWEJ” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007- 2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dzięki temu projektowi jest możliwe BEZPŁATNE zbadanie genu BRCA1 u osób z Polski Południowej dotkniętych rakiem piersi i/lub jajnika, u których w rodzinie występowały zachorowania na raka piersi lub jajnika.

Oncogene Diagnostics zaprasza na  bezpłatne badanie genu BRCA1 wyłącznie osoby z Polski Południowej, które chorowały lub chorują na raka jajnika lub raka piersi, a w ich rodzinie wystąpiły przynajmniej dwa przypadki zachorowania na raka piersi lub jajnika (w tym osoby u których wykonywano wcześniej przesiewowe testy genu BRCA1, gdzie wynik nie wykazał mutacji – nasz test pozwoli na jeszcze dokładniejsze zbadanie genu BRCA1).

Test będzie wykonywany z krwi i ma na celu przebadanie całego genu BRCA1, a nie tylko wybranych mutacji.

Serdecznie zapraszamy na badanie:

Oncogene Diagnostics Sp. z o. o.

Ul. Mogilska 86, 31-546 Kraków

biuro@oncogene.pl

www.oncogene.pl

Telefony kontaktowe:

Laboratorium: 12 410 58 73

dr Piotr Wójcik: 666 361 635